Viete si predstaviť to ráno, keď vyhrá Fico? Ja áno, na zvracanie

Autor: Ľubomír Galko | 20.3.2014 o 16:32 | (upravené 20.3.2014 o 23:44) Karma článku: 21,64 | Prečítané:  12658x

Nemyslel som si, že pocítim potrebu vyjadriť sa na blogu k druhému kolu prezidentských volieb. Koniec - koncov, moje názory a pozícia voči Smeru a Robertovi Ficovi sú konzistentné a sú dlhodobo všetkým dostatočne známe. Ale situácia je vážna. Na Slovensko totiž sťaby meteority padli tri kusy oného. Sú nechutné, sú amorálne, sú zvrátené.

Vec č.1

Smeráci stoja za distribúciou letákov - antikampaňou voči prezidentskému kandidátovi Andrejovi Kiskovi. Dôkazy sú nezvratné a sú uvedené v tomto článku SME. Smeráci ako mazaní tunelári neváhali použiť na túto amorálnosť nielen nastrčené schránkové (aj neschránkové) firmy, ale dokonca aj poslaneckých asistentov Smeru. Ako zo zlého sna je informácia,  že nastrčenú schránkovú firmu predtým vlastnila komunálna poslankyňa Smeru.

Vec č.2

Polícia pod vedením ministra vnútra Kaliňáka urýchlene zhromažďuje údaje o počte samovrážd ľudí, ktorí pristúpili k tomuto zúfalému kroku, lebo nevládali splácať svoje záväzky. Svoje zistenia mali policajti nahlásiť svojim nadriadeným ešte v ten istý deň, kedy dostali úlohu zadanú. Citujem mail pre policajtov : „V prípade, že v rámci odboru poriadkovej polície budete evidovať za sledované obdobie prípad samovraždy, kde bude motív konania krach nebankovky, žiadam zaslanie meritórneho rozhodnutia, ako aj informáciu, z akého zdroja sme zistili tento motív (svedecká výpoveď, list na rozlúčku a podobne)."Obrana ministerstva po tom, ako sa to prevalilo, že údaje polícia takto narýchlo zbiera na pravidelnú mesačnú poradu, je asi taká uveriteľná, ako to, že Robert Fico nechlípal kolu v konšpiračnom byte.

Vec č.3

Podľa vyjadrenia sudcu, ktorý nechce byť menovaný, sudcovia dostali neoficiálny pokyn z Najvyššieho súdu, aby zhromaždili podklady rozhodnutí v kauzách, kde sa vyskytujú firmy Andreja Kisku. Oslovení boli viacerí predsedovia súdov - avšak nie písomne, ale pokútne - telefonicky. Prednostne na východnom Slovensku.

Zhrnutie

Tieto tri zvrátenosti sa dejú deň potom, ako Róbert Fico bohorovne a opakovane na tlačovej besede prisľúbil novinárom dôkazy v podobe rozsudkov, týkajúcich sa nesplácania pôžičiek Kiskovým firmám. Na základe nich Fico obviňuje svojho protikandidáta z úžery a nivočenia ľudských životov.

Takže miesto férovej prezidentskej kampane v demokratickej krajine, ktorá si volí svoju hlavu štátu,  bojujeme  s naničhodníkom, ktorý zneužíva štátne mocenské orgány. Je to zároveň boj s armádou jeho nohsledov, ktorí bez mihnutia oka a bez akýchkoľvek škrupúľ plnia jeho zvrátené príkazy.

Ak máme v sebe aspoň malý pud sebazáchovy, tak budúcu sobotu musíme mobilizovať úplne všetkých. Svoje dospelé dcéry, synov, bratov, sestry, priateľov, rodičov, známych. Všetkých. Áno - aj to more tých, čo voliť nechodia alebo doteraz nechodili. Aj tých, ktorí sa hlásia k ľavici. I tých na pravej strane politického spektra. Tak zabránime tomu Lordovi Voldemortovi aby nám táto banda urobila zo Slovenska čiernu dieru strachu a beznádeje.

Viete si predstaviť to ráno, keď vyhrá Fico? Ja áno, na zvracanie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?