Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

"Kali" prenajíma (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Galko
Nájdi si inú športovú disciplínu, nepodávaj nezmyselné trestné oznámenia. Prezraď, koľko z tých trestných oznámení, čo si podal, bolo ukončených aspoň nejakým návrhom na obžalobu? Ten počet sa rovná asi preferenciám smiešnej mini strany sas, teda ako hovoria Česi, žádná celá nic.
Franto Tóth
Prvá časť Vašej reakcie je typickým príkladom argumentačného klamu Ad Hominem - nemá zmysel na ňu reagovať. Čo BY sa stalo? Irelevantné. A to voči celej tejto diskusii. Viesť debatu o tom, čo BY sa stalo po dvoch rokoch je tak trochu po funuse, nemyslíte? Po predčasných voľbách bažili tí, ktorí z ničoho nič zmenili svoj dlhodobý postoj voči ESM a Grécku - hádajte, kto to bol a kto si spravil zo svojich voličov dobrý deň. Prezradím Vám - SAS to nebola, nech už sa akokoľvek sprofanovala neskôr. Sulík si tvár pred svojimi voličmi zachoval. Dodržal slovo, na rozdiel od "skúsených harcovníkov", u ktorých je predsa bežné, že klamú a veľmi rýchlo zabúdajú na svoje predchádzajúce "zásady" a vyhlásenia. Vlastnú vládu nezradil Sulík, ale Radičová - môžete si tú svoju mantru opakovať aj do zbláznenia, nič na tom nezmeníte. No a to Vaše vyhlásenie o tom, že Sulík a Matovič dostali Fica k moci - to je už jasná diagnóza - nútili snáď títo dvaja 44 percent zúčastnených voličov, aby dali Ficovi svoje hlasy? Nie. Vy nepíšete pravdu. Vy píšete vlastný názor, ktorý je založený na nenávisti voči SAS ako takej. Bez ohľadu na môj postoj voči tejto už aj tak zosmiešnenej strane je to z Vašich príspevkov úplne jasné, Vy sa ani o objektivitu nesnažíte. Nezazlievam Vám to, no na druhej strane je choré to, že svoje vyhlásenia považujete za "pravdu" a dokonca považujete za nutné ju tu písať. V závere Vášho príspevku už iba rapocete to isté stále dokola. Na záver - prajem Vám príjemné, mnohými diskutérmi rušené a faktami napádané šírenie tej Vašej "pravdy". Nezareagoval ste ani na jeden fakt a argument z môjho príspevku, ale to som popravde ani nečakal. Tak pokračujte, možno Vám na to aj niekto skočí.
omgwtfbbq
<< < 1 2 3 > >>

omg...

Teší ma, že ti moje príspevky dvíhajú krvný tlak. Píšem ich páve preto. Neschopným politikom zo Sas krvný tlak musí stúpať. Nielen z mojich príspevkov, ale aj zo strachu, že v politike, čo nevidieť skončia a budú sa musieť živiť inak, napr. prácou. Sulík so svojou Sas povalil vládu aj keď bolo zrejmé, že voľby vyhrá Fico. Za to nesie zodpovednosť jedine Sulík. To je jednoducho fakt.
 

 

Viete, kamera na mojom laptope je stále prelepená a čidlo na meranie tlaku v ňom zabudované nemám, netuším teda, akým spôsobom ste prišiel na to, že mi dvíhate tlak. Ak by to tak bolo, asi by som s Vami nestrácal čas. Lenže Vy ste tu už zopár chybných dedukcií predviedol, pričom aj v tomto prípade ste vôbec nereagoval na vecnú podstatu mojich príspevkov, ale opäť ste sa zamerali na moju (Vám navždy neznámu) osobu.

Na rozdiel od iných sa mnohí zo SAS vlastnou a poctivou prácou živili, dokonca vďaka nej získali majetky. O koľkých politikoch z terajších "klasických strán" môžete toto napísať?

Vládu povalila Radičová, SDKÚ a ich spoločníci. Za to aj nesie zodpovednosť a za to, že je na čele vlády Fico má zodpovednosť 44 percent zúčastnených voličov. Zmierte sa s tým, fakty ani matematiku neoklamete.
 

fakty

Ja nepotrebujem klamať fakty, ja ich rešpektujem. Na rozdiel od teba. Stačí si pozrieť, kto ako hlasoval pri vyslovení dôvery vláde. To je fakt, ktorý ty nechceš akceptovať. To je vecná podstata mojich príspevkov.

Nepotrebujem vedieť tvoju identitu, Sas sa stala nezaujímavou politickou stranou vďaka vlastným neschopným politikom, asi budeš jeden z nich. Škandály, absencia odborných vedomostí, prehnané politické ambície, ale nevyzreté politické myslenie, k tomu neschopnosť prijímať kompromisné riešenia, liberáli s politickým programom socialistických strán, korunou je Sulíkov vstup do frakcie konzervatívcov v EP, také liberálne.

Čo sa týka poctivej práce, zrejme si to v strane Sas vysvetľujete tak, že: predám ako riaditeľ výhodne sám sebe ako osobe nejaký pozemok, ktorý potom samozrejme ako osoba so ziskom predám niekomu inému. To je ako Ficova vinica uprostred stavebných parciel.
 

 

"Klamať fakty? To je nejaký novotvar oxymoron? Ja viem veľmi dobre, kto a ako hlasoval - členovia SAS nehlasovali. To, že Radičová klamala a spojila hlasovania aj napriek tomu, že jej vzor Merkelová to tak v podobnej situácii nespravila, nie je chyba SAS.

Ja som snáď niekde spomínal niečo o tom, či potrebujete alebo nepotrebujete "vedieť moju identitu"? Ako tak pozerám, tak nie - odpovedáte si na vlastné konštrukty? Opäť Váš štýl reakcie v štýle "asi budeš...","asi si...", "možno si..." - najprv si niečo vsugerujete a potom si na to aj sám odpovedáte. Naučte sa konštruktívne diskutovať.

Či je SAS zaujímavou alebo nezaujímavou politickou stranou našťastie nerozhodujete Vy. Je to iba Váš názor, nie fakt. Čo sa týka absencií odborných vedomostí a škandálov, nepoznám stranu, ktorá by mala škandálov menej a odborníkov viac - Vy snáď áno?

Sulíkove rozhodnutia a čiastkový rozpad strany nekomentujem - to sa predsa tejto debaty netýka a nie je na nás, ako to voliči v konečnom dôsledku pred voľbami celé príjmu.

Dokonca ma už kádrujete do strany SAS - dá sa s Vami rozumne debatovať? Nedá. Nemáte žiadne argumenty, nemáte žiadne fakty, iba neustále a systematicky útočíte na Vášho oponenta - takýmto štýlom sa vyznačovali agenti istého režimu, viete ktorého?
 

 

O tom, aké boli dohody a kto ich porušil napísala I.R. na svojom blogu dosť. Predseda vlády má právo spojiť ktorékoľvek hlasovanie s hlasovaním o dôvere vlády a som presvedčený o tom, že I.R. žiadnu dohodu neporušila. Sulík hlasoval proti vláde, proti koalícii, a po páde vlády nebol schopný ani odstúpiť z funkcie predsedu parlamentu a musel byť odvolaný plénom. To je skrátka charakter. Sulík účelovo zneužil hlasovanie o eurovale, aby položil vlastnú vládu. To je nespochybniteľný fakt. Nič na tom nezmení ani to, že Sulík sa nerozhodoval slobodne, ale konal na prianie iných ľudí.
.
Mne je absolútne jedno, či si šašo z nejakej politickej strany alebo nie, pre mňa si nepodstatný bezvýznamný xy tak ako veľa iných tu vypisujúcich svoje múdrosti. Nakoniec, nie ja som reagoval na teba ako prvý. Ja som reagoval na Galkov blog, pretože blog nie je originálny, o pochybnom prenájme napísali viacerí iní už pred ním. Po druhé, Galko je nedôveryhodný človek a na tom nič nezmení ani sto jeho blogov. Človek spájaný s pochybnými nákupmi a najmä medzinárodná blamáž s nelegálnym odpočúvaním počas jeho pôsobenia na MO, akú Slovensko nezažilo od čias Mečiara.
.
Keď tu Galko napíše, že so stranou Sas na nespájajú žiadne škandály, nie je možné nereagovať. Pochybní politickí šarlatáni ako Sulík, Galko a iní nemajú čo v politike robiť. Na lži a manipulácie treba reagovať. To sú dôvody prečo tu budem aj naďalej reagovať, či sa ti to páči, alebo nie. Ostatné tvoje sprostosti nekomentujem.
 

 

Ale samozrejme. A o tom, že hlasovanie o dôvery vláde sa má konať iba vtedy, ak dôjde k porušeniu koaličnej zmluvy, asi neviete. A EFSF, resp. trvalý ESM predmetom koaličnej zmluvy nebol - práve naopak, aj SDKÚ sa vo svojich Modrých Správach jasne vyjadrila proti pôžičke Grécku a proti takejto "solidarite". Sulík nehlasoval proti vláde - Sulík nehlasoval. Je to jednoduchý koncept. A samozrejme, Radičová spoločne s "klasickými stranami" sa neskôr neváhala spojiť so SMERom a rozhodovať o SAS, z trucu, z pomsty, pričom všetko spôsobila ona. Teda Radičová spojila nespojiteľné, hoci to nebolo predmetom koaličnej zmluvy a položila vlastnú vládu - to je nespochybniteľný fakt. Na koho prianie Sulík konal? Nože prezraďte.

Viete, nezaujíma ma, aký významný pre Vás som - prečo sa nedokážete v diskusii držať vecnej stránky a namiesto toho neustále útočíte na Vášho oponenta? Myslíte si, že tým niečo dosiahnete? Máte zaujímavo pokrivenú realitu - všetkých, ktorí idú proti Vašim názorom a vyhláseniam, ihneď kádrujete, to je zvyk z predchádzajúceho režimu, veľmi nepríjemný a navyše nevhodný. Zamyslite sa nad tým.

Pochybní šarlatáni ako SDKÚ, KDH, MOST a SMER nemajú v politike čo hľadať. No ľudia ich napriek tomu neustále podporujú, hoci väčšina z týchto vykopávok je v politike už dve dekády a nič pre túto republiku nespravili (Mikloš a Dzurinda sú už mimo hru, tí sa o niekoľko pozitívnych vecí samozrejme zaslúžili). A Vám vadí strana, ktorá v porovnaní s tými ostatnými pôsobí ako neškodný plyšový medviedik, hlavne čo sa týka počtu škandálov, manipulácií a káuz. Máte teda zjavne nejako divne nastavený meter.

Nebudem nejakú časť Vášho príspevku označovať za "sprostosť", nechcem sa znížiť na Vašu úroveň - ak nechcete diskutovať, nereagujte na mňa. Je to tak jednoduché.
 

omg...

Ja na rozdiel od teba som reagoval na Galkov blog, kde som vyjadril pochybnosť o zmyselnosti podania ďalšieho trestného oznámenia. Považujem to zo strany Galka za čistý populizmus a potrebu sa takýmto spôsobom zviditeľniť.
.
Moja reakcia naštartovala úderku členov, voličov a sympatizantov strany Sas, ktorá začala na mňa útočiť. Našťastie je táto úderka čím ďalej, tým menej početná. Ty si jeden z nich a opakujem to znovu, že si reagoval na mňa ako prvý. Zatiaľ si sa však vôbec nevyjadril k obsahu blogu. Podľa teba má nejaký zmysel to Galkove trestné oznámenie? Namiesto toho, aby si vecne reagoval, ty útočíš na iných diskutujúcich, a nielen na mňa. Prečítal som si tvoje príspevky z posledného obdobia. Väčšinou reaguješ na nejaké kresťanské aktivity, ktoré sa týkajú ochrany rodiny a pod., ktoré ťa musia nesmierne iritovať. Nebudem to tu opisovať, ale myslím si, že si zatrpknutý asi homosexuál, ktorý je frustrovaný z vývoja strany Sas. Táto strana odchádza pomaly ale iste na politické smetisko a na tom nič nezmeníš ani ty. Ak chceš vedieť kto stál v pozadí tejto strany, tak si dobre prečítaj informácie, ktoré sa týkali tzv. súkromnej večere, na ktorú letel Sulík súkromným lietadlom do Salzburgu a s kým tam letel. Sas vznikla ako zbohatlícka zberba, ktorá si myslela, že za svoje peniaze si môže dovoliť všetko a chcela riadiť tento štát ako nejakú svoju s.r.o. Politici Sas na jednej strane stále osočujú a obviňujú politikov z iných strán, ale sami sú ešte horší. Strana Sas sa do parlamentu dostala tak, že si prisvojila volebný program, ktorý v západných krajinách mali spravidla socialistické strany. Najmä odluka cirkvi od štátu, registrované partnerstvá, legalizácia mäkkých drog, to sú témy, ktoré na Slovensku Fico ako predseda socialistickej strany nebude zo strachu zo straty voličov nikdy riešiť. Takže ak si volil stranu Sas, volil si jej socialistický program. Tzv. liberálna strana Sas si tieto témy "marketingovo" prisvojila, vďaka čomu sa dostala do parlamentu. Potom však Sas od realizácie svojich predvolebných sľubov ustúpila, pretože jej neskúsení politici neboli schopní robiť žiadne kompromisy a nič z toho svojho programu nedokázali a predovšetkým ani nemali záujem realizovať. V podstate títo politickí šarlatáni podviedli svojich voličov, oklamali ich tak, ako svojich voličov klame Fico. To sa prejavilo aj na výsledku v predčasných voľbách, kde Sulíkovi nepomohla ani štvavá kampaň voči ostatným koaličným stranám. Samozrejme, že zlý výsledok bol aj v dôsledku množstva škandálov Sas. Vo voľbách v roku 2016 rozhodnú občania - voliči, ale z vývoja preferencií sa dá usudzovať, že do parlamentu sa Sas už nedostane.
 

 

A ja som reagoval na Vás - ak by diskutujúci nemohli reagovať na iných diskutujúcich, taká možnosť by tu nebola. Vy ste reagoval na Galkov blog piatimi vetami, v zvyšku svojho pôvodného príspevku ste iba systematicky kopal do SAS. A tak som sa rozhodol zareagovať aj ja. Bez ohľadu na to, či je Galkov krok populizmom alebo nie je.

Opäť neviete reagovať vecne a konštruktívne a znovu sa navážate do Vášho oponenta/oponentov. Takže nemáte najmenšie právo kritizovať ma za to, že som sa k blogu nevyjadril - toto je voľná a otvorená diskusia, ľudia reagujú, na čo chcú reagovať, tak ako ste to ostatne predviedol aj Vy, mal ste tú slobodu a preto ste to spravil. Ja som sa rozhodol reagovať na Vaše útoky a nie na Galkov blog.

Ale OK - pristanem na Vašu hru - áno, považujem to za populizmus. Viete - rozdiel medzi Vami a mnou je ten, že ja sa snažím ku každej strane pristupovať "nestranne", teda nemám žiaden problém s jej kritikou a aj s jej chválou. Vy (nielen) tu ale neustále a systematicky kopete do SAS, v akejkoľvek príležitosti, vždy a všade, ako keby ste to mal v denných úlohách.

Prosím, citujte mi, v ktorých mojich príspevkoch útočím na iných diskutujúcich (čo ste tu opäť predviedli Vy, prelustroval ste si ma, máte naozaj zaujímavú taktiku diskusie). A opäť sa dopúšťaťe naozaj hlúpych dedukcií - už som sa Vás to raz spýtal a spýtam sa opäť - čo máte z toho, že mi tu predhadzujete vaše domnienky o mojej osobe, o mojom sociálnom a spoločenskom zaradení? Nemáte ani najmenšieho poňatia, kto som a ani sa to v živote nikdy nedozviete. Ale úprimne - je to Vaša vec, ak si myslíte, že tým niečo dosiahnete, alebo že tým skvalitňujete diskusiu - proti gustu žiaden dišputát. Preto ani teraz na Vaše kádrovanie reagovať nebudem.

Samozrejme - Vy ste si niečo prečítal o lete na večeru a preto už stopercetne viete, kto stojí v pozadí tejto strany. Chcel by som mať Vaše investigatívne schopnosti.

Nebudem sa Vás snažiť presviedčať o tom, čo je a čo nie je socialistické, či je SAS liberálnou stranou alebo nie - neviete, koho som volil a ja neviem, koho ste volil Vy.

Realizácia predvolebných sľubov SAS bola neustále bojkotovaná a narúšaná jej koaličnými "partnermi", ktorí si nevedeli predstaviť, že by v niečom so SAS súhlasili a spolupracovali a potom, keď Radičová vládu povalila, obvinili SAS z nulového koaličného potenciálu. Naozaj smutné, že im na to poniektorí skočili. Stačí si spomenúť na referendum iniciované SAS, v ktorom sa mali riešiť otázky, na ktoré ľudia dodnes kľajú a ktorých sa týka neustála nespokojnosť (zástrčkový zákon, počet poslancov v parlamente, ktorí nič nerobia, nákupy áut za štátne, imunita a podobne) - koaliční "partneri" to celé bojkotovali. A pokiaľ niekto kritizuje toto referendum iba preto, z princípu, že bolo iniciované jeho neoblúbenou stranou, mal by sa nad sebou zamyslieť. Takže áno - mali záujem veci realizovať. To ale nemohli stihnúť za rok vo vláde a za podmienok, ktoré im "ponúkali" ich "partneri". Svojich voličov hnusne oklamala SDKÚ aj s Radičovou, hlavne v otázke Grécka a Eurovalu, neskôr aj v prípade spájania hlasovaní. Našťastie, štvavá kampaň voči SAS na čele so SME sa odrazila na "potenciáli" SDKÚ, ktorá je dnes mŕtvou stranou, v oveľa horšom stave ako SAS.

Na záver - veriť preferenciám dva roky pred voľbami je ako veriť vo včerajšiu predpoveď počasia na september 2018. Stačí jedna Gorilka a všetko sa môže zmeniť od základov. Ak tým prieskumom veríte - Vaša vec, ja ich považujem za úplne irelevantné.
 

omg...

Nenapísal si nič nové, len opakuješ tie svoje frázy a ako vždy si protirečíš.
.
1. Napr. napíšeš, že na moje kádrovanie nebudeš reagovať, ale už druhý raz na "to" reaguješ 8 riadkovým odsekom. Ja nikoho nekádrujem, ale myslieť si o tebe môžem, čo chcem, alebo mi to chceš zakázať? Všetky diskusné príspevky sú prístupné komukoľvek, takže si ich môže prečítať každý a dokonca sa nemusí ani prihlásiť. Ak toto považuješ za lustrovanie, je to tvoj problém a ak ti vadí, že si niekto prečíta tvoje (anonymné) príspevky tak tu nepíš.
.
2. Sulík na svoju obhajobu hlasovania proti eurovalu vypustil demagogickú lož, že euroval je nejaká nenávratná pôžička chudobného Slováka nenásytnému bohatému Grékovi. Ty si túto demagogickú lož Sulíkovi zožral aj s navijakom. Cieľom eurovalu bolo zachrániť spoločnú menu euro pred nestabilitou a rozpadom eurozóny, pretože ekonomiky krajín hanlivo označených ako PIGS ohrozovali menovú stabilitu. Tieto krajiny, a nielen tie, museli následne upraviť svoje rozpočty a EÚ sprísnila kontrolu verejných výdavkov. Takže Sulík so svojimi kumpánmi, nielenže povalil vlastnú vládu, ale hlasoval aj proti záchrane spoločnej meny Euro, našej meny(!), čo je naozaj ťažko pochopiteľné. Zo Sulíkových katastrofických vízií sa našťastie nič nenaplnilo, euro existuje stále a je silnou menou, ktorú chcú zaviesť aj ďalšie krajiny.
.
3. Politika Sas bola a je postavená aj na populizme. Aj volebné tézy, ktoré si Sas privlastnila od socialistických strán sú v podstate postavené na populizme, ako aj celý socializmus. To sa týka aj nezmyselného referenda, ktoré nebolo ničím iným, len populizmom Sas. Ja populizmus odmietam, či už je ľavicový alebo pravicový alebo hocijaký. Je to forma klamania voličov, najmä tých voličov, čo patria do masy "tupovoličov", ktorí si nedokážu vytvoriť vlastný názor.
.
4. Ja na rozdiel od teba som na politikov obzvlášť prísny a nepatrím do masy slovenských "tupovoličov", ktorí tým svojim politikom permanentne tolerujú to, za čo politikov z iných strán prísne kritizujú. V podstate som ti vďačný za to, že si vo svojom predposlednom odseku potvrdil to, že Sas nebola schopná zo svojich predvolebných sľubov nič splniť. To, že Sas z toho obviňuje ostatné koaličné strany na veci nič nemení, je to len ďalšia demagogická lož strany Sas, ktorej si schopný uveriť.
 

 

Vy ste tu predsa nenapísal nič nové od samotného začiatku tejto diskusie, nechápem teda, prečo mi niečo také vytýkate.

1 .Kádrovanie Vám vyčítam, nereagujem na kádrovanie ako také, ak ste si to náhodou nevšimol - ak by som na to mal reagovať, snažil by som sa Vám vyvracať vaše nezmyselné dedukcie, lenže z môjho pohľadu to nemá vo Vašom prípade žiaden zmysel, pretože neustále dookola papagájujete to isté. Myslite si o mne, čo chcete, to Vám nik neberie, no prezentujete to ako fakty, pričom veľmi dobre viete, že iba strieľate na slepo. Práve preto ma fascinuje, prečo sa o to snažíte v doteraz každom Vašom príspevku.

2. Mňa Sulíkov názor na euroval nezaujíma a nezaujíma ma ani to, čo o ňom na svoju obhajobu vypustil. Pracujem v oblasti, ktorá sa zaoberá vecami a inštitúciami priamo zapojenými do ESM, nepotrebujem na svoj názor o EFSF a ESM, či ekonomike žiadneho Sulíka a ani Vás. Gratulujem Vám ale k ďalej nezmyselnej dedukcii, nesklamal ste. Váš laický názor na Euroval ako taký Vám nebudem brať, myslite si o ňom, čo chcete. Vládu povalila Radičová, pretože klamala a spájala nespojiteľné, niečo, čo nebolo predmetom kolaičnej zmluvy.

3. Áno, politika SAS bola postavená na populizme. Ak považujete referendum za nezmyselné, referendum, v ktorom sa mohlo vyriešiť viacero terajších problémov, ktoré už dnes nemuseli existovať, tak to iba potvrdzuje Vaše totálne zaslepenie a iracionálnu nenávisť voči tejto strane, pretože opäť nevidíte nič, iba jej sebaprezentáciu a totálne ignorujete to, že ak by referendum prešlo, mohlo sa niekoľko vecí v spoločnosti a v politike zlepšiť. Lenže keďže pochádzalo z dielne SAS, je potrebné ho kritizovať za každú cenu. Populizmus nie je klamanie voličov - ujasnite si terminológiu.

4. Samozrejme ("na rozdiel odo mňa"? čo Vy viete o tom, ako ja hodnotím potilikov?) - napríklad tolerujete klamstvá SDKÚ a Radičovej pred pádom vlády, všetko pripisujete Vašej nenávidenej SAS. Citujem Vás:

" V podstate som ti vďačný za to, že si vo svojom predposlednom odseku potvrdil to, že Sas nebola schopná zo svojich predvolebných sľubov nič splniť." - na rozdiel od Vás neignorujem fakty a realitu. Avšak Vy ste si to opäť otočil tak, aby Vám to sedelo do Vašej agitky a úplne ste ignoroval všetky fakty/dôvody, ktoré som tu na margo tejto veci napísal. Vôbec ma to ale neprekvapuje. Ak považujete tvrdú realitu (nechápem, ako chcete to o podrazoch koaličných "partnerov" poprieť, keď k tomu dokázateľne došlo) za nejaké obviňovanie a demagogickú lož - to je už naozaj do smiechu - úplne a cielene ignorujete všetko, čo píšem.

Vy neviete, čomu som ja schopný uveriť a ani sa to nikdy nedozviete. Takže opäť zlá dedukcia z Vašej strany - nechce sa mi už ani počítať, koľko takých predvádzate v každom z Vašich príspevkov.
 

omg...

Už druhýkrát si mi dal za pravdu, čo ma fakt teší. Po tom, čo si potvrdil, že Sas nebola schopná nič realizovať zo svojho programu, si so mnou súhlasil aj v tom, že Sas je populistická strana.
.
Populizmus je aj celý tento Galkov blog, na ktorý som reagoval. Také populistické - vyhnať hnusných úradníkov niekam na perifériu. Veď mohol vysťahovať celé MO keď bol ministrom, to mu nevadí, že nejaké MO je v centre mesta? Veď mohli úradníci tohto ministerstva sedieť niekde v zákopoch na periférii, alebo vo Vajnoroch na cvičisku. V celom blogu fabuluje a vyrába konštrukcie podľa svojich predstáv. Nič z toho však nenaznačuje, že by mohol byť spáchaný nejaký trestný čin. Napriek tomu v 4. odseku od konca píše, že by mohol mať rozmer tejto kauzy (pozn. ktorá existuje v Galkovej hlave) aj trestnoprávny rozmer, a preto podal aj trestné oznámenie. Ako mala byť naplnená skutková podstata tých troch trestných činov, ktoré spomenul? To Galko samozrejme neuviedol, ale napriek tomu je zvedavý, ako polícia pri vyšetrovaní pristúpi k vlastnému ministrovi. Fakt zábavné fantázie od človeka, ktorý je podozrivý zo zneužitia VOS na nelegálne odpočúvanie. Aj ja som zvedavý, ako sa Galko bude tváriť, keď ho bude polícia bude vyšetrovať pre podozrenie zo spáchania trestných činov ohovárania, alebo krivého obvinenia. Veď o necelé dva roky mu skončí poslanecký mandát definitívne. Na záver blogu sa ešte tento "týpek" vyjadril k reforme ESO, o čom nemá absolútne žiadnu šajnu, pretože píše bludy.
.
Vrátim sa ešte k tebe. Neustále ma obviňuješ z útokov na teba, čo je samozrejme tvoja účelová lož a myslíš si, že keď ju budeš donekonečna opakovať, bude z toho raz pravda. Nebude. Opakujem to opäť, ty si prvý na mňa reagoval a hneď od začiatku ty útočíš na mňa. No keď to pomáha tvojmu egu, tak si kľudne poslúž. Kľudne na mňa môžeš reagovať, pretože ja tu budem neúnavne reagovať na nezmysly, ktoré tu budú vypisovať takí pochybní ľudia, ako je Galko a iní maskoty zo strany Sas. Niektoré dôvody som už uviedol a uvediem ďalší. Politika strany Sas je škodlivá pre Slovensko. Jediné referendum, ktoré bolo na Slovensku úspešné, bolo referendum o vstupe SR do EÚ. Občania sa slobodne vyjadrili, že chcú patriť do Európy, do Európskej únie. Občania súhlasili s tým, že prijímajú výhody aj povinnosti, ktoré z členstva SR v EÚ vyplývajú. Sulík so svojou Sas túto skutočnosť nie je schopný akceptovať. Pod prvotným pozlátkom liberalizmu sa skrývala protieurópska politika, ktorá sa naplno odkryla pri hlasovaní o eurovale. To vyústilo do predčasných volieb, pretože Sas svojim protieurópskym postojom povalila vlastnú vládu. Potom Sulík pred predčasnými voľbami populisticky zneužil protieurópske nálady, ktoré sa samozrejme objavili v malej miere aj u nás. Politika Sas je protieurópska a preto škodlivá pre našu krajinu. To sú jednoznačné fakty, ktoré netají ani strana Sas.
.
Chápem tvoje sklamanie z tejto strany, ale ver mi, že nie ja som zodpovedný za blížiaci sa zánik tejto akože politickej strany.
 

 

Opäť Vaša obohraná pesnička. Už som Vám vysvetlil, že Galkov blog za populizmus považujem a taktiež som súhlasil v tom, že SAS mala časť svojho programu na populizme založená - prečo pociťujete nutkanie to stále odznovu opakovať? Chcete nás oboch opäť usitiť, alebo máte nejaký iný problém?

Účelová lož, teda útoky na mňa? No, len tak námatkovo Vás budem z niekoľkých Vašich príspevkov citovať:

"Profil, ktovie ktorý v poradí, založený asi pred 3 mesiacmi, iq na úrovni prezývky. "

"Mne je absolútne jedno, či si šašo z nejakej politickej strany alebo nie, pre mňa si nepodstatný bezvýznamný xy tak ako veľa iných tu vypisujúcich svoje múdrosti. "

"Moja reakcia naštartovala úderku členov, voličov a sympatizantov strany Sas, ktorá začala na mňa útočiť. Našťastie je táto úderka čím ďalej, tým menej početná. Ty si jeden z nich"

Myslím, že to dostatočne ukazuje na to, či je to účelová lož alebo nie. Neviem, o tom, že by som ja útočil na Vás, okrem prvej otázky, či tým hlúpostiam, ktoré tu vypisujete, aj sám veríte - vy ste moje príspevky "sprostostami" nazval taktiež, takže v tomto si nemáme čo vyčítať.

Moje ego s tým nemá nič spločné (opäť divná dedukcia). Politika SAS nemôže byť škodlivá pre Slovensko, pretože SAS nemá žiadnu moc. V porovnaní s ostatnými stranami teda škodiť nemôže. Sulík nikdy nevyhlasoval, že chce vystúpiť z EÚ a teda nijako neodporuje rozhodnutiu občanov Slovenska, že chcú byť súčasťou EÚ. Hlasovanie proti Eurovalu nemá nič spoločné s protieurópskou politikou - to je iba Váš osobný konštrukt a konštrukt klamárov z SDKÚ, ktorí toto neustále rapotali. Vlastnú vládu povalila Radičová s jej spájaním nespojiteľlného, klamstvami a podrazením vlastného partnera. Politika SAS nie je protieurópska a kto to vyhlasuje, je klamár.

Nebojte sa o moje emócie - ak by som mal byť sklamaný z nejakej politickej strany, asi by som musel byť zavretý niekde v blázinci, pretože iba blázon dokáže politickej strane veriť. A ani som Vás z ničoho neobvinil. Na druhej strane - to, či zánik bude alebo nie, Vy nemôžete vedieť a ani neviete, opäť iba kuvikáte a strieľate slepými.
 

Franto,

niekde boli ludia uz aj odsudeni, niekde bezia trestne stihania. Zatial len podnikatelia a zamestnanci, ale raz mozno pride aj na necestnych politikov. A mnohe TO boli aj zastavene, ale to na veci nic nemeni. Podavanie tych TO ma zmysel a budem v tom pokracovat - vzdy, ked budem mat pocit, ze bol poruseny zakon.
 

 

To sú neoveriteľné informácie. Takže to kľudne môžeš napísať.
 

No Franto,

mohol si si ušetriť čas vypisovaním a ísť si na chvíľu prevetrať hlavu, pretože už je nad slnko jasnejšie, že ti ide iba o nenávisť voči SAS. Tvoja nenávisť je taká veľká, že nie si schopný prijať žiaden argument, alebo fakt.

Doporučujem návštevu psychológa.
 
Hodnoť

 

Jeden z najschopnejších a najslušnejších ministrov,akého sme kedy mali.Žiaľ,na Slovensku sa takí nenosia.Spodina miluje zlodejov,zločincov a chrapúňov ako je Glváč,Kaliňák,alebo Počiatek.A kedže tohoto ľudského odpadu tu žije 40%,potom to tu takto vyzerá.P.S.Odkaz pre"Frantu Tótha":Samozrejme,že trestné oznámenia podané pánom Galkom idú do stratena,ked celé súdnictvo slúži len na ochranu nakradnutých majetkov eštébákov,mafiánov,exponentov bývalého režimu,vekslákov a iných pochybných existencií......
 

...

vsetky do stratena nesli, ma to zmysel. Vdaka za podporne slova.
 

No za takúto...

..."podporu" by sa nemusel hanbiť ani Kim Čong Il! :=DDD Je všeobecne známe, že múdri "vodcovia" sa obklopujú schopnými a blbí (alebo mocichtiví?) zásadne všetkého schopnými. A to druhé bol aj tvoj prípad, t.j. toho "najschopnejšieho a najslušnejšieho ministra, akého sme kedy mali"! ;-P Neviem, či si niekedy absolvoval skúšku z logiky, ale ak moji stranícki kolegovia v parlamente nezahlasujú za dôveru vláde, v ktorej sedím, tak ešte v ten deň, najneskôr nasledujúci, podávam demisiu a nie, že sa držím funkcie ako ***** košele a "smrdím" vo vláde, ktorá nemá podporu ani "vlastných"!!! ;-7
 
Hodnoť

Jeden z najschopnejších a najslušnejších

ministrov, akého sme kedy mali. A ja doplnim - akych uz mat nebudeme.
Tlaky su velke. Koryto sluzi iba pre vyvolenych. A vyvoleni sa nemenia. Iba pouzivaju rozne mena.
 
Hodnoť

Pán Galko nenechajte sa

odradiť vykrádačmi štátu a ich pomáhačmi a nohsledmi !
Svoju funkciu ste vykonával najlepšie ako sa dalo. Návštevy 5-tákov u Radičovej len podčiarkujú, že ste im dobre "stúpil na otlaky " ... Bola by škoda aby ste odišiel z politiky. Keď to nepôjde inak založte Živnostenskú stranu, alebo na takú sa premenujte . Taká tu bola za 1.ČSR a celkom úspešná! Máte istých minimálne 200 - 300tis. voličov a stabilne !!! Presne taká strana tu chýba malý a stredný podnikatelia versus gorily, ich poskokovia, oligarchovia a profesionálny štátovykrádači !! Nemusíte robiť nič iného len obhajovať malých a stredných podnikateľov vrátane tých čo už odišli do penzie. Lebo tí ľudia väčšinou aj hýbu závitmi - život ich núti. Vybudujete naozajstnú silu proti takým Frechom, Detektorom alebo Hrušákom!
Sulík ten je príliš natvrdlý podobne ako bol Dz. a zobudí sa až keď bude mať 3,7% ! ... do volieb je ešte času, ale na budúci rok treba začať!
 

<< < 1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Martin Greguš: Poslanec Blaha vs ETIKA. Viete aké predmety Ľ. Blaha učil na Akadémii policajného zboru? 4 503
 2. David Toth: Nekompetentná Firma OĽaNO 4 268
 3. Martin Ondráš: Africký mor všade kde sa pozrieš a zodpovedný mlčí 3 083
 4. Peter Gregor: Čierno biela sloboda - Zanzibar. 2 489
 5. Martin Greguš: Matovičov status o obyčajných ľuďoch a dôchodcoch. Je to správna "interpretácia" situácie? 2 396
 6. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 1 225
 7. Simona Kyselicová: Ako som začala predávat' medovníky v zahraničí || Život v Nórsku 1 198
 8. Karolína Olšavská: Dve sestry alebo Kam môže dospieť zlo zasiate rodičmi 1 186
 9. Miroslav Ferkl: Pumpa nie je žiadna žumpa! 1 018
 10. Tomáš Vodvářka: Židovský humor XXXII 886

Rebríčky článkov


 1. Peter Biščo: Tata Fico & Pele syn - večerné rozhovory 1.
 2. Martin Krištoff: Problémy dodávok vakcín korigujú akcie farmafiriem
 3. Olívia Lacenová: Kuriérske spoločnosti sa zviezli na silnejúcich online nákupoch
 4. Stanislav Jurčišin: Kapitalistický úžernícky režim v plnom rozkvete. Quo vadis?
 5. Michal Ičo: Tibor Ičo- Stromy
 6. Stanislav Martinčko: Čo všetko hodinku meral Pellegrinimu krajčírsky majster???
 7. Jozo Peric: Chorváti chcú aj napriek pandémii euro. Chorvátsko ho prijme v roku 2023
 8. Vladimír Bohm: Zrušenie Trampových profilov urýchľuje koniec sociálnych sietí
 9. Dušan Seberíni: Nehádžte perly pod svine. Príhovor ministrovi zdravotníctva
 10. Erik Koncz: Kam ísť, keď sa bude dať 01: Pustý kostol


Už ste čítali?